Filma Online

300 (2006) – HD

300    

R 117 min AksionFantazi

7.8
IMDB: 7.8/10 543636 votes

, , ,

12 wins & 30 nominations.

USA

3378

Report error

Mbreti Leonidha dhe një grup prej 300 burrash loftojnë kundër persëve në Termopile në vitin 480-të para Krishtit.

No links available
No downloads available

Related movies