Filma Online

3096 Days (2013)

3096 Days    

N/A 111 min DramëKrim

6.3
IMDB: 6.3/10 4032 votes

, , ,

1 win & 2 nominations.

Germany

1571

Report error

Një vajzë 10 vjeçare Austriake rrëmbehet dhe mbahet robë për tetë vite të tëra, filmi është bazuar në rastin e vërtet mbi robërin e Natascha Kampusch.

No links available
No downloads available

Related movies