Filma Online

(500) Days of Summer (2009)

(500) Days of Summer    

PG-13 95 min DramëKomedi

7.8
IMDB: 7.8/10 334955 votes

, , ,

Nominated for 2 Golden Globes. Another 20 wins & 46 nominations.

USA

2228

Report error

Një komedi romantike në lidhje me një grua që nuk beson sedashuria e vërtetë ekziston, dhe një të riu që bie në dashuri me të.

No links available
No downloads available

Related movies