Filma Online

7500 (2014)

7500    

PG-13 97 min HorrorTriller

4.9
IMDB: 4.9/10 9086 votes

, , ,

N/A

Japan, USA

1465

Report error

Fluturimi 7500, niset nga Aeroporti Ndërkombëtar i Los Anxhelos në drejtim të Tokios. Udhëtimi ndodh të jetë brenda natës, dhe zgjat 10 orë. Gjatë udhëtimit mbi hapësirën e Oqeanit Paqësor, pasagjerët kanë hasur në atë që duket të jetë një forcë mbinatyrore në kabinën e aeroplanit.

No links available
No downloads available

Related movies