Filma Online

Advantageous (2015)

Advantageous    

N/A 90 min DramëFantazi

7.9
IMDB: 7.9/10 91 votes

, , ,

5 wins & 2 nominations.

USA

1919

Report error

Në një qytet të së ardhmes ku pasuria e tepërt i mbulon vuajtjet e brendshme, Gwen dhe vajza e saj Jules bëjnë atë që munden për ta mbajtur lidhjen e tyre përkundër paqëndrueshmërisë me të cilën përballet bota e tyre.

No links available
No downloads available

Related movies