Filma Online

Alemão (2014)

Alemão    

N/A 90 min Aksion

6.1
IMDB: 6.1/10 648 votes

, , ,

2 wins & 6 nominations.

Brazil

9126

Report error

Qeveria e Rio de Janeiro-s urdhëron policinë dhe ushtrinë për të pushtuar lagjen famëkeqe Complexo do Alemão, një nga lagjet më të rrezikshme në Amerikën e Jugut, për ta çliruar atë nga shpërndarësit e drogës…

No links available
No downloads available

Related movies