Filma Online

Alexander (2004)

Alexander    

R 175 min AksionAvanturë

5.5
IMDB: 5.5/10 128798 votes

, , ,

2 wins & 10 nominations.

Germany, USA, Netherlands, France, UK, Italy

1903

Report error

Aleksandri, mbreti i Maqedonisë dhe njëri ndër udhëheqësit më të mëdhenj të luftërave në histori, pushton pjesën më të madhe të botës.

No links available
No downloads available

Related movies