Filma Online

American Justice (2015)

American Justice    

N/A 83 min Aksion

2.9
IMDB: 2.9/10 167 votes

, , ,

N/A

USA

1692

Report error

Xhek Xhastis është një polic i Departamentit të Policisë së Los Anxheles, që është pezulluar nga forcat policore për shkak të veprimeve të pamatura ndërkohë që luftonte krimin. Xhek udhëton në një qytet në kufi të Teksasit dhe i meson sherifit të korruptuar llojin e tij të drejtësisë vdekjeprurëse.

No links available
No downloads available

Related movies