Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Annie (2014)

Annie    

PG 118 min DramëKomedi

5.2
IMDB: 5.2/10 17149 votes

, , ,

Nominated for 2 Golden Globes. Another 2 wins & 10 nominations.

USA

1596

Report error

Një vajzë e birësuar, e cila jeton me nënën e saj të keqe birësuese, e sheh jetën e saj të ndryshojë kur biznesmeni pasanik dhe kandidati për kryetar bashkie i Nju Jorkut, Uill Staks, bën një lëvizje gjatë fushatës që e përfshin edhe atë.

No links available
No downloads available

Related movies