Filma Online

Arsene Lupin (2004)

Adventures of Arsene Lupin    

N/A 125 min AksionAvanturëKrim

5.4
IMDB: 5.4/10 5305 votes

, , ,

2 nominations.

France, Italy, Spain, UK

2070

Report error

Hajduti i madh Arsen Lupen, gjatë aventurave të tij duhet të përballet me vdekjen misterioze të babait të tij dhe Zhozefinën, një grua e çuditshme e cila duket se është e pavdekshme dhe do të mbledhë tre kryqe të shenjtë për të gjetur një thesar të humbur.

No links available
No downloads available

Related movies