Filma Online

Avenged (2014)

Avenged    

R 96 min AksionDramëKrim

5.3
IMDB: 5.3/10 331 votes

, , ,

3 wins & 2 nominations.

South Africa

1949

Report error

Kur Çili, një polic i infiltruar, nuk merr shpërblimin që i takonte nga shefi i tij, infiltrohet në një bandë tjetër të cilët do bëjnë një grabitje parash. Ai duhet të pwrballet me dyshimin e kolegut të tij si dhe të kriminelëve të tjerë të cilët dyshojnë për një spiun mes tyre.

No links available
No downloads available

Related movies