Filma Online

Baby’s Day Out (1994)

Baby's Day Out    

PG 99 min AvanturëKomediKrim

5.8
IMDB: 5.8/10 28922 votes

, , ,

N/A

USA

2706

Report error

Vogelushi Bink ka cdo gje qe i ofron jeta! Jeton ne nje rezidence te madhe dhe del ne faqe te pare te gazetave! Aventura e tij fillon pasi rrembehet nga 3 kriminele! Ai i shpeton atyre dhe eshte gjithmone nje hap perpara gjate ndjekjes se krimineleve!

No links available
No downloads available

Related movies