Filma Online

Bounty Killer (2013)

Bounty Killer    

R 92 min AksionFantaziTriller

5.4
IMDB: 5.4/10 4794 votes

, , ,

N/A

USA

1592

Report error

Vrasësit me pagesë rivalizojnë për pushtet, fame dhe para. Po i japin fund mortajës lakmitare të korporatave dhe po u japin shpagim të mbijetuarve te Apokalipsit. Kjo është epoka e vrasësve me pagesë.

No links available
No downloads available

Related movies