Filma Online

Buried (2010)

Buried    

R 95 min DramëTriller

7.0
IMDB: 7.0/10 106347 votes

, , ,

14 wins & 30 nominations.

Spain, USA, France

1245

Report error

Paul është një shofer kamioni që punon në Irak. Pas një sulmi nga një grup irakianësh, ai zgjohet dhe e gjen veten të mbyllur në një arkivol. Me vetëm një çakmak dhe një telefon, ai është një garë kundër kohës për t’i shpëtuar këtij kurthi klaustrofobik vdekjeprurës.

No links available
No downloads available

Related movies