Filma Online

Cell 211 (2009)

Cell 211    

N/A 113 min AksionDramëTriller

7.7
IMDB: 7.7/10 44546 votes

, , ,

30 wins & 20 nominations.

Spain, France

1752

Report error

Historia e dy burrave qe udhëheqin një revolte ne dy kampe te ndryshme brenda burgut dhe historia e rojës se burgut i cili përfshihet mes tyre duke u shtiru si i burgosur ne përpjekje te dëshpëruara për te dale i gjalle.

No links available
No downloads available

Related movies