Filma Online

Chaos (2005)

Chaos    

R 106 min AksionKrim

6.5
IMDB: 6.5/10 41,416 votes

, , ,

N/A

Canada, UK, USA

2101

Report error

Në Siatëll, dedektivi Keuntin Koners është pezulluar padrejtësisht dhe partneri i tij Xheison Jork lë forcën policore pas një sulmi tragjik në “Pearl Street bridge” kur pengjet dhe kriminelët vdesin.

No links available
No downloads available

Related movies