Filma Online

Cinderella (2015)

Cinderella    

PG 105 min DramëFantazi

7.4
IMDB: 7.4/10 40733 votes

, , ,

1 win & 2 nominations.

USA, UK

2173

Report error

Pasi i ati ndërron jetë, Ela e re e gjen veten në mëshirën e njerkës së keqe dhe vajzave të saj. Por ajo nuk do të humbi kurrë shpresat, pasi takimi me një djalë të panjohur do ti ndryshoj komplet rrjedhën e jetës. Kjo është historia e vërtetë e Hirushes, ashtu siç nuk e keni parë më parë…

No links available
No downloads available

Related movies