Filma Online

City Hunter (1993)

City Hunter    

PG-13 105 min AksionKomedi

6.5
IMDB: 6.5/10 6,661 votes

, , ,

N/A

Hong Kong, Japan

2441

Report error

Një komedi rreth një detektivi privat që futet në një anije udhëtimesh plot me padronë, femra të mrekullueshme, terroristë, vrasës, dhe ushqim të pamjaftueshëm.

No links available
No downloads available

Related movies