Filma Online

Colombiana (2011)

Colombiana    

PG-13 108 min AksionDramëKrim

6.4
IMDB: 6.4/10 69776 votes

, , ,

2 wins & 5 nominations.

France, USA

1736

Report error

Një vajzë e re pasi përjeton vrasjen e prindve të saj në Bogota, rritet dhe bëhet një vrasëse gjakftohtë.

No links available
No downloads available

Related movies