Filma Online

Dawn of the Dead (2004)

Dawn of the Dead    

R 101 min AksionFantaziHorror

7.4
IMDB: 7.4/10 176382 votes

, , ,

5 wins & 10 nominations.

USA, Canada, Japan, France

1739

Report error

Një infermiere, një polic, një çift i ri i martuar, një shitës, dhe disa të mbijetuar të tjerë të një fatkeqësie që përfshiu mbarë botën me zombi mish-ngrënës, gjejnë strehim në një qendër tregtare.

No links available
No downloads available

Related movies