Filma Online

Dhoom: 3 (2013)

Dhoom: 3    

N/A 172 min AksionKrimTriller

5.5
IMDB: 5.5/10 30075 votes

, , ,

15 wins & 25 nominations.

India

3187

Report error

Për të marrë hak për vdekjen e babait të tij, një artist cirku i trajnuar në magji dhe akrobaci kthehet në hajdut për të rrëzuar poshtë një bankë të korruptuar në Çikago. Dy policë nga Mumbai janë caktuar për rastin.

No links available
No downloads available

Related movies