Filma Online

District 13: Ultimatum

District 13: Ultimatum    

R 101 min AksionKrimTriller

6.5
IMDB: 6.5/10 34688 votes

, , ,

N/A

France

1809

Report error

Damieni dhe Leito kthehen në Zonën 13 në mision për të vendosur paqen në lagjen e kontrolluar nga 5 bosa të bandave tv ndryshme, para se Shërbimi Sekret të ndërmarri masa drastike ndaj tyre.

No links available
No downloads available

Related movies