Filma Online

Dope (2015)

Dope    

R 103 min DramëKomediKrim

7.5
IMDB: 7.5/10 5,639 votes

, , ,

2 wins & 5 nominations.

USA

1702

Report error

Dope : Jeta për Malkomin, një djalë i pazakontë i cili po mbijeton në një lagje të rrezikshme, ndryshon pasi ftesa në një festë e nis atë dhe shokët e tij në një aventurë.

No links available
No downloads available

Related movies