Filma Online

Exeter (2015)

Exeter    

R 91 min HorrorTriller

4.6
IMDB: 4.6/10 693 votes

, , ,

N/A

USA

1329

Report error

Gjatë një feste në një azil të braktisur, disa të rinj kryejnë një ritual ekzorcizmi që i çon në tmerre dhe dhunë. Pasi ata bllokohen në ndërtesë, përpiqen të zbulojnë të kaluarën e errët në azil për të mbijetuar.

No links available
No downloads available

Related movies