Filma Online

Fearless (2006)

Fearless    

PG-13 104 min AksionDramë

7.7
IMDB: 7.7/10 57766 votes

, , ,

5 wins & 11 nominations.

China, Hong Kong

2291

Report error

Ky film tregon historinë per mjeshtrin kinez te Arteve Marciale Huo Yuanjia (1869-1910). Huo Yuanjia ishte themelues dhe mësues shpirtëror i federates se sportit Jin Wu.

No links available
No downloads available

Related movies