Filma Online

Friday (1995)

Friday    

R 91 min DramëKomedi

7.3
IMDB: 7.3/10 66,547 votes

, , ,

3 nominations.

USA

1871

Report error

Friday (E Premte): Dy shokë, Smoki dhe Kreg pijnë të gjithë barin e një furnizuesi droge dhe përpiqen të gjejnë 200 dollarët që i kanë borxh furnizuesit deri në orën 10 të asaj nate. Gjatë kësaj kohe ata pinë bar, tallen dhe njëkohësisht rrezikohen të vriten.

No links available
No downloads available

Related movies