Filma Online

Fury (2014) HD

Fury    

R 134 min AksionDramë

7.6
IMDB: 7.6/10 216317 votes

, , ,

4 wins & 13 nominations.

USA, China, UK

1823

Report error

Prill 1945: Teksa aleatët bëjnë tentimet e fundit për ta fituar luftën kundër gjermanëve, një rreshter dhe pesë ushtarët e tij me një tenkë Sherman infiltrohen në një mision brenda në territorin e armiqëve. Pa armë, me një numër të paktë ushtarësh dhe me një ushtar kadet, Doni dhe ushtarët e tij duhet të gjejnë një mënyrë që të përballen kundër forcave të shumta naziste.

No links available
No downloads available

Related movies