Filma Online

Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008)

Gangster's Paradise: Jerusalema    

R 119 min AksionDramëKrim

7.8
IMDB: 7.8/10 9446 votes

, , ,

6 wins & 1 nomination.

South Africa

1617

Report error

Rritja e një vagabondi të ri nga një kriminel i vogël në një sipërmarrës të fuqishëm të krimit gjatë viteve të trazuara para dhe pas rënies së aparteidit.

No links available
No downloads available

Related movies