Filma Online

Get Hard (2015)

Get Hard    

R 100 min Komedi

6.2
IMDB: 6.2/10 15404 votes

, , ,

1 nomination.

USA

1525

Report error

Kur milioneri Xhejms King akuzohet për vjedhje dhe mashtrim do t’i duhet të kërkojë ndihmë nga një larës makinash që ta bëjë një tip të ashpër për të përballuar jetën e vështirë në burgun e Shën Kuentin. Po a do të arrihet ky qëllim? Shikoni filmin për ta zbuluar këtë.

No links available
No downloads available

Related movies