Filma Online

Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)

Harry Potter and the Chamber of Secrets    

PG 161 min AvanturëFantazi

7.3
IMDB: 7.3/10 334596 votes

, , ,

Nominated for 3 BAFTA Film Awards. Another 10 wins & 36 nominations.

UK, USA, Germany

2446

Report error

Pasiqë Harri injoron paralajmërimet që të kthehet në Hoguarts, ai do të përballet me një seri sulmesh misterioze dhe me një zë të çuditshëm që do ta ndjek atë kudo që të shkoj.

No links available
No downloads available

Related movies