Filma Online

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011)

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2    

PG-13 130 min AvanturëFantazi

8.1
IMDB: 8.1/10 447901 votes

, , ,

Nominated for 3 Oscars. Another 48 wins & 76 nominations.

USA, UK

2533

Report error

Harri, Roni dhe Hermiona kërkojnë për Horkruset e mbetura të Voldemortit në përpjekjen e tyre të fundit që ta shkatërrojnë Lordin e Errësirës teksa beteja finale do zë vend në Houguarts.

No links available
No downloads available

Related movies