Filma Online

Horns (2014)

Horns    

R 120 min DramëFantaziHorror

6.5
IMDB: 6.5/10 38104 votes

, , ,

3 nominations.

USA, Canada

1553

Report error

Pasi ishte dehur gjatë gjithë natës, Igi zgjohet në mëngjes me brirë që po i rriteshin nga tëmthat e tij dhe ishin fuqi të çuditshme, të cilët do e ndihmojnë për të gjetur vrasësin e të dashurës së tij…

No links available
No downloads available

Related movies