Filma Online

Hot Fuzz (2007)

Hot Fuzz    

R 121 min AksionKomedi

7.9
IMDB: 7.9/10 324,679 votes

, , ,

3 wins & 7 nominations.

UK, France, USA

1623

Report error

Polici i jashtëzakonshëm i Londrës Nikolas Enxhëll transferohet padashur në një fshat të çuditshëm anglez dhe çiftëzohet me një partner të ri budalla. Ndërkohë, Nikolas dyshon një komplot të keq që ka përfshirë të gjithë banorët.

No links available
No downloads available

Related movies