Filma Online

How the Grinch Stole Christmas (2000)

How the Grinch Stole Christmas    

PG 104 min DramëFantazi

6.0
IMDB: 6.0/10 124246 votes

, , ,

Won 1 Oscar. Another 17 wins & 34 nominations.

USA, Germany

1504

Report error

Në një që qytet ku të gjithë përgatiten gjithmonë për Krishtlindjet dhe mendojnë t’i kalojnë ato sa më bukur, duke blerë dhe dërguar dhurata. Duket se këto nuk mjaftojnë dhe vogëlushja Sindi fton në festë Grinçin, një krijesë e cila ka vetëm për qëllim të vjedhë Krishtlindjet.

No links available
No downloads available

Related movies