Filma Online

In Bruges (2008)

In Bruges    

R 107 min DramëKomediKrim

8.0
IMDB: 8.0/10 276142 votes

, , ,

Nominated for 1 Oscar. Another 20 wins & 43 nominations.

UK, USA

1307

Report error

Pasi një punë shkon keq, vrasësi me pagesë Rei dhe partneri i tij presin udhëzimet e radhës nga bosi i tyre i pamëshirshëm në Bruksel, vendi i fundit ku Rei do që të jetë.

No links available
No downloads available

Related movies