Filma Online

Into the Woods (2014)

Into the Woods    

PG 125 min AvanturëFantaziKomedi

6.1
IMDB: 6.1/10 71537 votes

, , ,

Nominated for 3 Oscars. Another 9 wins & 52 nominations.

USA, UK, Canada

1951

Report error

Një shtrigë u jep mësime të rëndësishme personazheve të ndryshëm të përrallave më të famshme nga Vëllezërit Grimm për fëmijë siç janë Kësulëkuqja, Hirushja, Xheku dhe fasulet magjike dhe Rapunzel.

No links available
No downloads available

Related movies