Filma Online

Life of Pi (2012)

Life of Pi    

PG 127 min AvanturëDramëFantazi

8.0
IMDB: 8.0/10 374639 votes

, , ,

Won 4 Oscars. Another 80 wins & 108 nominations.

USA, Taiwan, UK, Canada, France

1719

Report error

Një djalë i ri i cili i mbijeton një fatkeqësie në det përfundon në një udhëtim epik, aventurë dhe zbulimi. Gjatë udhëtimit, ai formon një lidhje të papritur me një tjetër të mbijetuar… një tigër të frikshëm Bengal.

No links available
No downloads available

Related movies