Filma Online

Live Free or Die Hard (2007)

Live Free or Die Hard    

PG-13 128 min AksionAvanturëTriller

7.2
IMDB: 7.2/10 313270 votes

, , ,

4 wins & 15 nominations.

USA, UK

1639

Report error

Xhon Meklein dhe një haker i ri bashkojnë forcat për të kapur një terrorist kibernetik shumë të rrezikshëm në Uashington.

No links available
No downloads available

Related movies