Filma Online

LOL (2012)

LOL    

PG-13 97 min Dramë

4.2
IMDB: 4.2/10 40645 votes

, , ,

1 nomination.

USA

2093

Report error

Ndërkohe qe po fillon viti i ri shkollor, zemra e Loles thyhet nga i dashuri i saj, dhe me vone ajo surprizohët nga shoku më i ngushte i saj, muzikanti premtues Kyle, i cili shpreh ndjenjat e tij për të.

No links available
No downloads available

Related movies