Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Mardaani (2014)

Mardaani    

N/A 113 min AksionDramëTriller

7.5
IMDB: 7.5/10 5355 votes

, , ,

3 wins & 15 nominations.

India

1651

Report error

Një police vihet në kërkim të një vajze adoleshente të humbur nga trafikantët. Çfarë ndodhe pastaj kur ajo është në një loje të rrezikshme mes vete dhe keqbërëseve.

No links available
No downloads available

Related movies