Filma Online

Memories of Murder (2003)

Memories of Murder    

UNRATED 132 min DramëKrim

8.1
IMDB: 8.1/10 53068 votes

, , ,

14 wins & 2 nominations.

South Korea

2396

Report error

Në vitin 1986, në provincën e Gyeonggi, në Korenë e Jugut, një grua e re dhe e bukur është gjetur e vdekur, përdhunuar dhe lidhur me të brendshme e saj.

No links available
No downloads available

Related movies