Filma Online

Monsters: Dark Continent (2014)

Monsters: Dark Continent    

R 119 min DramëFantaziTriller

4.4
IMDB: 4.4/10 3201 votes

, , ,

N/A

UK

1630

Report error

Pas 10-të vitesh nga ngjarjet me përbindëshat, zonat e infektuara tashmë janë përhapur në mbarë botën. Në Lindjen e Mesme ka filluar një kryengritje të re. Në të njëjtën kohë përbindëshat në atë rajon shtohen dhe ushtria vendos për të rritur më shumë numrin forcave për të ndihmuar këtë kryengritje.

No links available
No downloads available

Related movies