Filma Online

Montana (2014)

Montana    

N/A 108 min AksionDramëKrim

5.4
IMDB: 5.4/10 609 votes

, , ,

N/A

UK

2144

Report error

Në rrugët e vështira të Londrës Lindore, një ish ushtar dhe një djalosh 14-vjeçar thurin një plan për t’u hakmarrë kundër bosit të fuqishëm të kokainës dhe policëve që ka korruptuar ai. Gjatë stërvitjes së tij djaloshi mëson domëthënien e vërtetë të miqësisë, nderin dhe respektin.

No links available
No downloads available

Related movies