Filma Online

My Bloody Valentine (2009)

My Bloody Valentine    

R 101 min Horror

5.5
IMDB: 5.5/10 42337 votes

, , ,

1 nomination.

USA

1522

Report error

Tomi kthehet në vendlindjen e tij në përvjetorin e dhjetë të masakrës së natës së Shën Valentinit ku u vranë 22 persona. Në vend të mirëpritjes, Tomi e gjen veten të dyshuar për ato vrasje dhe e vetmja që beson në pafajësinë e tij është vajza që ai pëlqente dikur.

No links available
No downloads available

Related movies