Filma Online

Mystic River (2003)

Mystic River    

R 138 min DramëKrim

8.0
IMDB: 8.0/10 318,454 votes

, , ,

Won 2 Oscars. Another 75 wins & 87 nominations.

USA, Australia

1604

Report error

Jimmy, Dave, Sean, kur ishin fëmijë ishin tre shok të pandarë. Tani vdekja tragjike e vajzës së njërit prej tyre i ribashkon dhe Sean-i i cili është polic ka për detyrë që të hetojë çështjen…

No links available
No downloads available

Related movies