Filma Online

Northmen – A Viking Saga (2014)

Northmen - A Viking Saga    

R 97 min AksionAvanturë

5.3
IMDB: 5.3/10 3837 votes

, , ,

N/A

Switzerland, Germany, South Africa

1855

Report error

Të grabitur nga vetë mbreti i tyre, një grup vikingësh arratisen nga fati tragjik në kërkim të një vendi më të sigurtë ku të mund të jetojnë të lirë. Pasi ndeshen në një betejë tepër të vështirë grupi zbarkon në brigjet skoceze, toka armike e banuar nga një mbret cinik dhe i paskrupullt bashkë me një ushtri mercenarësh të pamëshirshëm.

No links available
No downloads available

Related movies