Filma Online

Oblivion (2013) HD

Oblivion    

PG-13 124 min AksionAvanturë

7.0
IMDB: 7.0/10 330736 votes

, , ,

10 nominations.

USA

1699

Report error

Është maji i vitit 2077. Bota është bërë e pabanueshme. Xhek Harper është një teknik që merret me riparimin e robotëve. Atij i duhen edhe 2 javë që të bashkohet me pjesën tjetër të njerëzimit, i cili ndodhet në Titan, një nga hënat e Saturnit. Por një ditë një kapsulë e vitit 2017 bie në Tokë dhe Xhek mëson nga një e mbijetuar që gjërat nuk janë siç mendonte ai.

No links available
No downloads available

Related movies