Filma Online

On the Job (2013)

On the Job    

N/A 121 min AksionDramëKrim

7.0
IMDB: 7.0/10 1454 votes

, , ,

20 wins & 32 nominations.

Philippines

1443

Report error

Një thriller Filipinas i frymëzuar nga skandale e jetës së vërtetë në të cilin të burgosurit lirohen nga burgu përkohësisht për të punuar si vrasës me pagesë, në dijeni të politikanëve dhe zyrtarëve të lartë të ushtrisë.

No links available
No downloads available

Related movies