Filma Online

[REC] 4: Apocalypse (2014)

[REC] 4: Apocalypse    

R 95 min HorrorTriller

5.4
IMDB: 5.4/10 6659 votes

, , ,

2 wins & 9 nominations.

Spain

1878

Report error

Reporterja televizive Anxhela, shpëtohet nga ndërtesa dhe dërgohet në anije naftëmbajtëse për t’u ekzaminuar.
Por është e panjohur për ushtarët nëse ajo mbart farën e një virusi misterioz demonik.

No links available
No downloads available

Related movies