Filma Online

Redemption (2013)

Redemption    

R 100 min Aksion

6.2
IMDB: 6.2/10 44670 votes

, , ,

N/A

UK, USA

2216

Report error

I pastrehë dhe në arrati nga një gjykatë ushtarake, një ish-ushtar i forcave speciale të lundrimit kriminal të Londrës konfiskon një mundësi për të marrë përsipër identitetin e një burri tjetër, transformimin në një engjëll hakmarrës në proces.

No links available
No downloads available

Related movies